O nás

Díky mnoholetým zkušenostem v oblasti kalibrace a servisu měřících přístrojů, IT, nadšením a odhodláním poznávat nové technologie např. 3D tisku nebo také těžby kryptoměn jsme se roku 2018 rozhodli založit firmu Crypto services s.r.o. Své služby a sortiment jsme postupem času rozšířili do více směrů založením e-shopu Voltio.cz s produkty pro mining a chytrou domácnost.

Prvním počinem byla zakázková stavba počítačů pro těžbu kryptoměn zejména pro těžbu Etherea, které jsme optimalizovali na maximální výpočetní výkon a nízkou spotřebu elektrické energie. Naší výhodou byly lehké otevřené hliníkové konstrukce, které bylo možné stavět do stacku.

Druhým krokem bylo spuštění e-shopu Voltio.cz, kde nabízíme komponenty, které jsou potřeba ke stavbě vlastních rigů. Sortiment jsme dále rozšířili o prvky chytré domácnosti. Protože jsme fanoušky zařízení značky Apple a zjistili jsme, že smart ovladače pro řízení chytré domácnosti s podporou Apple HomeKit nebyly na trhu dostupné, navrhli jsme software, se kterým jsme umožnili spínačům a zásuvkám od značek Sonoff a Shelly ovládání v rámci HomeKit platformy. Díky pozitivním recenzím náš eshop získal certifikát “Ověřeno zákazníky” od Heuréka.cz. Recenze můžete najít ZDE.

Ve třetí fázi našeho rozvoje vám chceme s těmito zkušenostmi nabídnout řešení, ve kterém spojíme řízení chytré domácnosti a fotovoltaiky do co nejefektivnějšího využití elektrické energie ve vaší domácnosti. Vždy, když budete mít přebytky energie, budete moci automatizovaně spustit spotřebiče v domácnosti nebo nabíjení elektromobilu.